Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Szołajdy

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Biuro, ul. Sienkiewicza

Centrum,Kutno(Szołajdy + 19 km)

590 000 zł85 m² 6 941,18 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Sprzedam lokal w kamienicy "na górce" w ścisłym centrum Kutna, obok Urzędu Miasta i Pałacu Saskiego. Parter z wejściem od strony Urzędu Miasta. Powierzchnia 85 mkw. 3 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rekreacyjna uzbrojona Gawin

Gawin(Szołajdy + 22 km)

79 800 zł984 m² 81,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka 984 m2- blisko jeziora Szczytnowskiego (ługowskiego) Gawin, gm. Chodecz | 500 m od Jeziora Szczytnowskiego (ługowskiego) | mpzp | Media | Cisza, natura, potencjał! Ta działka.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy Kutno

Kutno(Szołajdy + 19 km)

2 500 000 zł613,13 m² 4 077,44 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Jeśli szukasz pomysłu na gotowy biznes, który będzie generował dochody od pierwszego dnia oraz taki, który jest rozwojowy i daje wielkie możliwości - Ta oferta jest dla Ciebie! Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

282 750 zł1 131 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Sprzedam działkę budowlaną przy ul. Oporowskiej w Kutnie. Powierzchnia działki 1131 mkw. Plan zagospodarowania przestrzennego. Przeznaczenie działki pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Lubień

Lubień(Szołajdy + 22 km)

849 000 zł268,85 m² 3 157,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 056 m²

Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny położony w miejscowości Lubień (powiat łęczycki), z bardzo dobrym dojazdem do Łęczycy oraz dogodnym dostępem do komunikacji kolejowej.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł3 306 m² 190,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną w Kutnie przy ulicy Grunwaldzkiej. Powierzchnia 3306 mkw. Brak zabudowy. Działka w drugim rzędzie - oddalona 70 m od ulicy, z dojazdem prywatną drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna uzbrojona Kutno

Kutno(Szołajdy + 19 km)

55 000 zł5 500 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka rolna nr 104 o powierzchni 5 500 m , położona w spokojnej miejscowości Krzesin w powiecie kutnowskim. Najważniejsze informacje: - powierzchnia: 5 500 m -.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł49 m² 6 020,41 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Sprzedam mieszkanie w bloku przy ul. Łokietka 3 (oś, batorego) w Kutnie. IV piętro, 49 mkw., 2 pokoje, kuchnia, łazienka, wc, przedpokój, balkon i piwnica. Odrębna własność lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Budynek użytkowy Karszew

Karszew(Szołajdy + 21 km)

4 990 000 zł3 285 m² 1 519,03 zł/m²

 

Rodzaj budynku:dworek/pałac

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:73 000 m²

Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży zabytkowego pałacu w Karszewie. Ten majestatyczny kompleks pałacowo-parkowy, położony na granicy województw wielkopolskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący, ul. Matejki

Łęczycka,Kutno(Szołajdy + 19 km)

1 150 000 zł195 m² 5 897,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:790 m²

Na sprzedaż przedstawiamy komfortowy, przestronny dom jednorodzinny o powierzchni 195 m z dodatkowym poddaszem do własnej aranżacji, położony w spokojnej, zielonej części Kutna -.